Piszą o nas

” Z serca polecamy Wam leżącą na tym Szlaku Karczmę Wiejską w Jankowicach, dosłownie naprzeciw żubrowiska. Tutejsze dania to poezja. Już kiedyś Wam pisałam, że podróżowanie dużą rodziną ma tę zaletę, że można spróbować różnych dań. Sprawdziło się to i tym razem, bo oprócz zestawu polecanego przez Śląskie Smaki czyli zupy z podgrzybków, policzków wołowych w sosie własnym i autorskiej kopy jankowickiej z bitą śmietaną, skosztowaliśmy też gęsiny na Św. Marcina oraz typowo śląskiego dania – rolady z kluskami i modrą kapustą. To była prawdziwa uczta! No i poznacie tu śląskie słowo – bajtel czyli dziecko, bo dla maluszka w Karczmie można zamówić specjalne dania Bajtel Box, do których w gratisie dostaniesz gadżety. Dzięki nim dzieci nie nudzą się podczas posiłku i możesz spokojnie rozkoszować się smakiem.” – polskieszklaki.pl

Odtwórz wideo

Nasze filmy

Separator
Odtwórz wideo

Karczma Wiejska w Jankowicach - gotujemy golonkę

Golonka jest jedną z naszych specjalności. W filmiku tym pokażemy jak przygotować golonkę aby była pełna aromatu, miękka i wyrazista.

Odtwórz wideo

Karczma Wiejska wnętrze

Gotujemy, planujemy, organizujemy… wszystko co chcesz. Kuchnia polska to nasza specjalność tradycja jest inspiracją a smak wyznacznikiem celu

Odtwórz wideo

Karczma Wiejska w Jankowicach Świąteczna zupa z podgrzybków

Karczma Wiejska zdradza przepis na zupę z podgrzybków. Nasza zupa została zmieniona na potrzeby wigilii o wywar z warzyw.

Odtwórz wideo

Karczma Wiejska w Jankowicach świąteczne ciasteczka przepis

Okres przedświąteczny to czas przygotowań, porządków i gotowania w kuchni. Aby umilić świąteczne przygotowania przedstawiamy przepis na świąteczne ciasteczka. Pyszne, zdrowe, doskonałe na świąteczny stół.

Odtwórz wideo

Karczma Wiejska w Jankowicach

Rączka gotuje w Karczmie Wiejskiej w Jankowicach k. Pszczyny

Odtwórz wideo

Rączka gotuje w Karczmie Wiejskiej w Jankowicach koło Pszczyny

Karczma wiejska

Napisz do nas:

Newsletter - podaj email

Karczma Wiejska
43-215 Jankowice
ul Żubrów 112 B
tel: 502 565 414

LOKAL CZYNNY:
PON – SOB: 
od 11.00 do 21.00
NIEDZ. – ŚWIĘTA:
od 12.00 do 21.00

REZERWACJA STOLIKÓW
DANIA NA WYNOS

tel: 502 565 414

ZAMÓWIENIA IMPREZ RODZINNYCH, SPOTKAŃ FIRMOWYCH, EVENTÓW

email: ewa@epart.eu

Facebook
YouTube
Karczma wiejska w Jankowicach