Imprezy okolicznościowe

Separator

Urodziny, imieniny, rocznice

Na Państwa życzenie zorganizujemy każde przyjęcie. Do każdej rezerwacji mamy indywidualne podejście i zapewniamy kompleksowa obsługę. Świętuj z nami swoje urodziny lub imieniny ! Zapewniamy przyjazną i swobodną atmosferę. Sprawimy, że ten dzień będzie wyjątkowy i na długo pozostanie w Waszej pamięci. Dokładamy wszelkich starań, aby organizacja przyjęcia była na najwyższym poziomie, a dzień ten kojarzył się wyłącznie z pozytywnymi emocjami.

Co nas wyróżnia?

  • Indywidualne podejście
  • Kameralna atmosfera przyjęć
  • Duży bezpłatny parking
  • Możliwość zorganizowania przyjęcia na świeżym powietrzu w naszym ogrodzie
Separator

Wesele w lokalu lub plenerze

Dzień ślubu i wesela młodej pary jest dniem w ich wspólnym życiu niezwykle ważnym. Zapewnimy Państwu niebanalny klimat karczmy na te okazję. Jako jedni z nielicznych oferujemy możliwość organizacji ślubu i przyjęcia w plenerze. Współpracujemy z kwiaciarniami, dekoratorami, cukierniami i drukarniami. Zapewniamy więc kompleksową obsługę wesel.

Separator

Komunia

To doniosłe wydarzenie w życiu dziecka i rodziców. Aby w pełni przeżyć ten dzień w sposób uroczysty oferujemy organizację przyjęcia w naszym lokalu. Zajmujemy się kompleksowa organizacją przyjęcia komunijnego w profesjonalny sposób. Na czas trwania przyjęcia komunijnego zapewniamy obecność Pań animatorek które w kreatywny sposób zajmują się najmłodszymi gośćmi przyjęć komunijnych.

Separator

Chrzciny

Chrzest to piękne i radosne wydarzenie w życiu rodziny. Jest okazją do spotkań w gronie najbliższych. Dołożymy wszelkich starań aby czas tej uroczystości spędzony u nas zapadł w Państwa pamięci na długie lata. W lokalu znajduje się toaleta z przewijaniem. Dostępny jest również wygodny fotel na którym każda z mam może w komfortowy sposób nakarmić swoje maleństwo.

Karczma wiejska

Napisz do nas:

Newsletter - podaj email

Karczma Wiejska
43-215 Jankowice
ul Żubrów 112 B
tel: 502 565 414

LOKAL CZYNNY:
PON – SOB: 
od 11.00 do 21.00
NIEDZ. – ŚWIĘTA:
od 12.00 do 21.00

REZERWACJA STOLIKÓW
DANIA NA WYNOS

tel: 502 565 414

ZAMÓWIENIA IMPREZ RODZINNYCH, SPOTKAŃ FIRMOWYCH, EVENTÓW

email: ewa@epart.eu

tel 605 224 907

© 2019 Karczma Wiejska w Jankowicach | Wykonanie: Tax-Soft

Facebook
YouTube
Karczma wiejska w Jankowicach