Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami. Czy macie już pomysł, jaki prezent z tej okazji przygotować? Jakie złożyć życzenia i jak zaplanować swój grafik, aby móc uczcić ten dzień tak jak każda Babcia i każdy dziadek na to zasługuje?

Dzień Babci świętujemy we wtorek 21 stycznia, dzień Dziadka następnego dnia 22 stycznia w czwartek.

Na stronach internetowych i w sklepach znajdziecie mnóstwo ciekawych gadżetów, kartek i pomysłów, pamiętajcie jednak że nawet najbardziej wyszukany prezent nie sprawi im tyle radości, co pamięć i towarzystwo wnucząt!


Jeśli jesteście już dorosłymi wnukami i szukacie pomysłu na najpiękniejszy prezent z tej okazji to serdecznie zapraszamy do Karczmy Wiejskiej. Z kuchnią babci może nie wygramy, bo każdy wnuk wie, że u Babci smakuje najlepiej ale mimo to nie boimy się wyzwania.

Obiad czy kolacja albo po prostu kawa ze smakowitym deserem w towarzystwie babci i dziadka z gorącym zapieckiem w tle to idealny sposób na świętowanie tej wyjątkowej okazji.


Nie powiedziane również, że świętować trzeba w ten jeden konkretny dzień. Jeśli środek tygodnia nie jest najodpowiedniejszym dniem, jeśli z jakiegoś powodu nie masz czasu na odwiedziny dziadków w tym konkretnym dniu to świętujcie już w najbliższy weekend. Wierzcie nam, dla każdej Babci i Dziadka najważniejsza jest obecność wnuków a nie data. Zapraszamy więc, do rezerwacji stolików na weekend a warto bo już w najbliższy weekend startujemy z Czasem na Żeberka gdzie tak jak w poprzednim roku znajdziecie prawdziwą kwaśnicę na żeberkach oraz nasze autorskie pomysły na dania z żeberkami w roli głównej


Rezerwacje stolików 502 565 414

Facebook
YouTube
Karczma wiejska w Jankowicach